Oferta naszej firmy czyli Wynajem Busów i Autokarów w Warszawie
Rozwijamy się w branży transportowej od wielu lat, oferując przewozy osób oraz wynajem autokarów, busów i mikrobusów. Jesteśmy rodzinną firmą nastawioną na rozwój i zdeterminowaną w działaniu na korzyść naszych Klientów. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, kompetencje kierowców oraz komfort podróżujących. Dysponujemy zróżnicowaną flotą autobusów, busów i minibusów.

Przewozy autokarowe
Zapewniamy przewozy autokarowe o wysokim standardzie. Nasze autokary są zawsze w bardzo dobrym stanie technicznym i posiadają aktualne przeglądy. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców posiadających duże doświadczenie zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Nasze autokary obsługują wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe, transfery lotniskowe, przejazdy na imprezy okolicznościowe itp. Jesteśmy elastyczni i chętnie podejmujemy się także niestandardowych zleceń. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej !

Przewóz osób
Oferujemy przewóz osób w komfortowych warunkach. Nasze pojazdy posiadają bogate wyposażenie zapewniające wygodę podróży. Posiadamy niezbędne licencje oraz uprawnienia do realizowania transportu osobowego na terenie kraju oraz za granicą. Naszą flotę stanowią autobusy, busy i samochody osobowe, które umożliwiają transport od 3 do 60 osób. Dbając o zadowolenie naszych pasażerów, utrzymujemy pojazdy w nienagannej czystości oraz bardzo dobrym stanie technicznym.

Wynajem autokarów
Oferujemy wynajem autokarów. Dzięki nam mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych usług przewozowych. Usługę kierujemy do osób organizujących wycieczki szkolne, pielgrzymki, wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe i firmowe. Wynajem autobusów w naszej firmie pozwala na przejazd dużej grupy osób w bardzo komfortowych warunkach i atrakcyjnej cenie.
Gwarantujemy najlepsze ceny usługi. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów.

Wynajem busów
Dla małych grup proponujemy wynajem busów które stanowią doskonałe rozwiązanie dla organizatorów kameralnych wyjazdów. Sprawdzają się przy transferach lotniskowych, przewozie pracowników, dowozie uczestników imprez okolicznościowych, wycieczkach klasowych. Komfortowe wyposażenie naszych busów i mikrobusów pozwala zrelaksować się w podróży. Oferujemy busy przewidziane dla grup 8, 17, 20 oraz 23 osób. Zapewniamy przy tym usługi kierowców z bogatym doświadczeniem na trasach krajowych i zagranicznych. Posiadamy niezbędne certyfikaty, zezwolenia oraz aktualne przeglądy techniczne. Dbamy o bezpieczeństwo podróży.

Jeździmy dla:
wynajem busów i autokarów z kierowcą
Zadaj nam pytanie o cenę
napisz do nas ...
twojeautokary@wp.pl

wypełnij formularz ...
licencjonowany przewóz osób
Click for new image
lub zadzwoń
tel. 606-224-254

Kontakt:
DAMAROBUS s.c.
ul. Wigury 36
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-234-70-04


Filia w Warszawie
ul. Senatorska 30
00-283 Warszawa
StartOfertaO nasAutokaryBusyCennikKontaktWycieczki